• Stort udvalg
  • Lave priser
  • Sikker betaling
Montageplade blind 1HE
Montageplade blind 1HE
Din pris    43,96 kr
Montageplade til 6 x LC duplex
Montageplade til 6 x LC duplex
Din pris    43,96 kr
HD Montageplade 12xLC Duplex SM (inklusiv adapter)
HD Montageplade 12xLC Duplex SM (inklusiv adapter)
Din pris    589,74 kr
HD Montageplade 6xSC Duplex MM (inklusiv adapter)
HD Montageplade 6xSC Duplex MM (inklusiv adapter)
Din pris    359,56 kr
Pre-Term Blindplade til patchpanel 1HE
Pre-Term Blindplade til patchpanel 1HE
Din pris    193,11 kr
Pre-Term Montageplade 6xMTP OS2 Panel
Pre-Term Montageplade 6xMTP OS2 Panel
Din pris    1235,54 kr
HD montageplade Blindplade
HD montageplade Blindplade
Din pris    93,08 kr
Fiber patchpanel Advanced til 4 montageplader, 1HE
Fiber patchpanel Advanced til 4 montageplader, 1HE
Din pris    684,09 kr
HD Montageplade 6xLC Duplex MM (inklusiv adapter)
HD Montageplade 6xLC Duplex MM (inklusiv adapter)
Din pris    321,36 kr
Montageplade til 6 x ST
Montageplade til 6 x ST
Din pris    43,96 kr
Fiber patchpanel Basic til 4 montageplader, 1HE
Fiber patchpanel Basic til 4 montageplader, 1HE
Din pris    509,69 kr
HD Montageplade 3xSC Duplex SM (inklusiv adapter)
HD Montageplade 3xSC Duplex SM (inklusiv adapter)
Din pris    359,23 kr
Pre-Term Montageplade 6xMTP OM4 Panel
Pre-Term Montageplade 6xMTP OM4 Panel
Din pris    1235,54 kr
Fiberpanel HD splice for 288 fiber 4HE
Fiberpanel HD splice for 288 fiber 4HE
Din pris    1603,30 kr
Pre-Term Blindplade til patchpanel 1/2HE
Pre-Term Blindplade til patchpanel 1/2HE
Din pris    178,26 kr
HD Montageplade 12xLC Duplex MM (inklusiv adapter)
HD Montageplade 12xLC Duplex MM (inklusiv adapter)
Din pris    485,20 kr
Beslag MPO til fiberpatchpanel
Beslag MPO til fiberpatchpanel
Din pris    62,30 kr
HD Montageplade 6xLC Duplex SM (inklusiv adapter)
HD Montageplade 6xLC Duplex SM (inklusiv adapter)
Din pris    359,23 kr
Pre-Term Patchpanel til 4 fiberkassetter 1HE
Pre-Term Patchpanel til 4 fiberkassetter 1HE
Din pris    1336,88 kr
HD Montageplade 3xSC Duplex MM (inklusiv adapter)
HD Montageplade 3xSC Duplex MM (inklusiv adapter)
Din pris    359,23 kr
Fiberpanel HD splice for 72 fiber 1HE
Fiberpanel HD splice for 72 fiber 1HE
Din pris    833,43 kr
HD Montageplade 6xSC Duplex SM (inklusiv adapter)
HD Montageplade 6xSC Duplex SM (inklusiv adapter)
Din pris    359,56 kr
Montageplade til 3 x SC duplex
Montageplade til 3 x SC duplex
Din pris    43,96 kr
Din pris    617,63 kr

Stort udvalg af el artikler til lave priser

Vi har et kæmpe udvalg af kvalitets produkter til lave priser til både private og erhverv, Vi har alt fra stikdåser, ledninger, gulvvarme til solceller, LED belysning, varmepumper, stærkstrømsmaterial, føringsveje og ventilation. Vi står tilrådighed med faglært rådgivning, hvis du har spørgsmål. Klik her for at går direkte til EL

Vi fører næsten alle mærker!

Bosch, Panasonic, Danfoss, Lauritz Knudsen, Devi, Osram, Philips, Dan Dryer, Metro, er bare en nogle få af de mærker du finder i vores store udvalg. Du finder kun kvalitets produkter, til lave priser.

Stort udvalg af vvs artikler til lave priser

Vi har også et kæmpe udvalg af vvs artikler til lave priser. Vores sortiment rækker lige fra håndvaske, toiletter, armatur til brusesæt. Vi har vandbeholdere, vekslere, ABS rør, fittings, pumper, isolering, varmeventilation, klimaanlæg og meget meget mere. Vi står tilrådighed med faglært rådgivning, hvis du har spørgsmål. Klik her for at gå direkte til VVS