• Stort udvalg
  • Lave priser
  • Sikker betaling
Fiberkonnektor SC OS2 TB Corning unicam 9/125µm
Fiberkonnektor SC OS2 TB Corning unicam 9/125µm
Din pris    307,45 kr
Fibermellemled SC OS2 duplex SM APC grøn zirkonia ferrule
Fibermellemled SC OS2 duplex SM APC grøn zirkonia ferrule
Din pris    33,69 kr
Fibermellemled LC OS2 duplex SM blå SC footprint
Fibermellemled LC OS2 duplex SM blå SC footprint
Din pris    30,73 kr
Skrue til SC/LC mellemled (pose á 100 stk)
Skrue til SC/LC mellemled (pose á 100 stk)
Din pris    101,93 kr
Fibermellemled LC/APC, duplex SM
Fibermellemled LC/APC, duplex SM
Din pris    45,39 kr
Fiberkonnektor LC OM3 LT Corning unicam 50/125µm
Fiberkonnektor LC OM3 LT Corning unicam 50/125µm
Din pris    225,20 kr
Fiberkonnektor ST OM1 TB Corning unicam 62,5/125µm
Fiberkonnektor ST OM1 TB Corning unicam 62,5/125µm
Din pris    140,44 kr
Fibermellemled LC konnektor, duplex SM
Fibermellemled LC konnektor, duplex SM
Din pris    30,73 kr
Fiberkonnektor LC OM2 TB Corning unicam 50/125µm
Fiberkonnektor LC OM2 TB Corning unicam 50/125µm
Din pris    173,76 kr
Fiberkonnektor SC OM2 TB Corning unicam 50/125µm
Fiberkonnektor SC OM2 TB Corning unicam 50/125µm
Din pris    140,44 kr
Fibermellemled SC OM1/2 duplex MM beige zirkonia ferrule
Fibermellemled SC OM1/2 duplex MM beige zirkonia ferrule
Din pris    21,85 kr
Mellemled LC duplex MM 960-4000
Mellemled LC duplex MM 960-4000
Din pris    24,95 kr
Fiberkonnektor ST OM2 TB Corning unicam 50/125µm
Fiberkonnektor ST OM2 TB Corning unicam 50/125µm
Din pris    153,20 kr

Stort udvalg af el artikler til lave priser

Vi har et kæmpe udvalg af kvalitets produkter til lave priser til både private og erhverv, Vi har alt fra stikdåser, ledninger, gulvvarme til solceller, LED belysning, varmepumper, stærkstrømsmaterial, føringsveje og ventilation. Vi står tilrådighed med faglært rådgivning, hvis du har spørgsmål. Klik her for at går direkte til EL

Vi fører næsten alle mærker!

Bosch, Panasonic, Danfoss, Lauritz Knudsen, Devi, Osram, Philips, Dan Dryer, Metro, er bare en nogle få af de mærker du finder i vores store udvalg. Du finder kun kvalitets produkter, til lave priser.

Stort udvalg af vvs artikler til lave priser

Vi har også et kæmpe udvalg af vvs artikler til lave priser. Vores sortiment rækker lige fra håndvaske, toiletter, armatur til brusesæt. Vi har vandbeholdere, vekslere, ABS rør, fittings, pumper, isolering, varmeventilation, klimaanlæg og meget meget mere. Vi står tilrådighed med faglært rådgivning, hvis du har spørgsmål. Klik her for at gå direkte til VVS