• Stort udvalg
  • Lave priser
  • Sikker betaling
Fiberkonnektor LC OS2 TB Corning unicam 9/125µm
Fiberkonnektor LC OS2 TB Corning unicam 9/125µm
Din pris    317,74 kr
Fiberkonnektor SC OS2 TB Corning unicam 9/125µm
Fiberkonnektor SC OS2 TB Corning unicam 9/125µm
Din pris    307,45 kr
Fibermellemled ST MM metal hus
Fibermellemled ST MM metal hus
Din pris    11,06 kr
Fibermellemled LC OS2 duplex SM blå SC footprint
Fibermellemled LC OS2 duplex SM blå SC footprint
Din pris    30,73 kr
Skrue til SC/LC mellemled (pose á 100 stk)
Skrue til SC/LC mellemled (pose á 100 stk)
Din pris    101,11 kr
Fiberkonnektor LC OM3 LT Corning unicam 50/125µm
Fiberkonnektor LC OM3 LT Corning unicam 50/125µm
Din pris    225,20 kr
Fiberkonnektor ST OM1 TB Corning unicam 62,5/125µm
Fiberkonnektor ST OM1 TB Corning unicam 62,5/125µm
Din pris    140,44 kr
Fiberkonnektor ST OS2 LT Corning unicam 9/125µm
Fiberkonnektor ST OS2 LT Corning unicam 9/125µm
Din pris    235,49 kr
Fibermellemled LC OM4 duplex MM purple SC footprint
Fibermellemled LC OM4 duplex MM purple SC footprint
Din pris    30,63 kr
Fibermellemled LC konnektor, duplex SM
Fibermellemled LC konnektor, duplex SM
Din pris    30,73 kr
Fiberkonnektor LC OM2 TB Corning unicam 50/125µm
Fiberkonnektor LC OM2 TB Corning unicam 50/125µm
Din pris    173,76 kr
Fiberkonnektor SC OM2 TB Corning unicam 50/125µm
Fiberkonnektor SC OM2 TB Corning unicam 50/125µm
Din pris    140,44 kr
Fibermellemled LC OM1/2 duplex MM beige SC footprint
Fibermellemled LC OM1/2 duplex MM beige SC footprint
Din pris    25,39 kr
Fibermellemled SC OM4 duplex MM purple zirkonia ferrule
Fibermellemled SC OM4 duplex MM purple zirkonia ferrule
Din pris    21,63 kr
Fiberkonnektor ST OM3 TB Corning unicam 50/125µm
Fiberkonnektor ST OM3 TB Corning unicam 50/125µm
Din pris    204,63 kr
Fibermellemled SC OM1/2 duplex MM beige zirkonia ferrule
Fibermellemled SC OM1/2 duplex MM beige zirkonia ferrule
Din pris    21,63 kr
Fiberkonnektor SC OM1 TB Corning unicam 62,5/125µm
Fiberkonnektor SC OM1 TB Corning unicam 62,5/125µm
Din pris    140,44 kr
Mellemled LC duplex MM 960-4000
Mellemled LC duplex MM 960-4000
Din pris    28,60 kr
Fiber Samleled for SC konnektor
Fiber Samleled for SC konnektor
Din pris    11,48 kr
Fiberkonnektor ST OM2 TB Corning unicam 50/125µm
Fiberkonnektor ST OM2 TB Corning unicam 50/125µm
Din pris    153,20 kr

Stort udvalg af el artikler til lave priser

Vi har et kæmpe udvalg af kvalitets produkter til lave priser til både private og erhverv, Vi har alt fra stikdåser, ledninger, gulvvarme til solceller, LED belysning, varmepumper, stærkstrømsmaterial, føringsveje og ventilation. Vi står tilrådighed med faglært rådgivning, hvis du har spørgsmål. Klik her for at går direkte til EL

Vi fører næsten alle mærker!

Bosch, Panasonic, Danfoss, Lauritz Knudsen, Devi, Osram, Philips, Dan Dryer, Metro, er bare en nogle få af de mærker du finder i vores store udvalg. Du finder kun kvalitets produkter, til lave priser.

Stort udvalg af vvs artikler til lave priser

Vi har også et kæmpe udvalg af vvs artikler til lave priser. Vores sortiment rækker lige fra håndvaske, toiletter, armatur til brusesæt. Vi har vandbeholdere, vekslere, ABS rør, fittings, pumper, isolering, varmeventilation, klimaanlæg og meget meget mere. Vi står tilrådighed med faglært rådgivning, hvis du har spørgsmål. Klik her for at gå direkte til VVS