• Stort udvalg
  • Lave priser
  • Sikker betaling
Patchkabel OM2 LC-SC 50/125µ Duplex MM 2M
Patchkabel OM2 LC-SC 50/125µ Duplex MM 2M
Din pris    79,51 kr
Fiber Patchkabel OM2 SC-SC 1M 50/125 Duplex
Fiber Patchkabel OM2 SC-SC 1M 50/125 Duplex
Din pris    67,18 kr
Fiber patchkabel OM3 LC-SC 50/125 duplex 1M
Fiber patchkabel OM3 LC-SC 50/125 duplex 1M
Din pris    89,50 kr
Patchkabel OM2 SC-SC 50/125µ Duplex MM 2M
Patchkabel OM2 SC-SC 50/125µ Duplex MM 2M
Din pris    75,41 kr

Stort udvalg af el artikler til lave priser

Vi har et kæmpe udvalg af kvalitets produkter til lave priser til både private og erhverv, Vi har alt fra stikdåser, ledninger, gulvvarme til solceller, LED belysning, varmepumper, stærkstrømsmaterial, føringsveje og ventilation. Vi står tilrådighed med faglært rådgivning, hvis du har spørgsmål. Klik her for at går direkte til EL

Vi fører næsten alle mærker!

Bosch, Panasonic, Danfoss, Lauritz Knudsen, Devi, Osram, Philips, Dan Dryer, Metro, er bare en nogle få af de mærker du finder i vores store udvalg. Du finder kun kvalitets produkter, til lave priser.

Stort udvalg af vvs artikler til lave priser

Vi har også et kæmpe udvalg af vvs artikler til lave priser. Vores sortiment rækker lige fra håndvaske, toiletter, armatur til brusesæt. Vi har vandbeholdere, vekslere, ABS rør, fittings, pumper, isolering, varmeventilation, klimaanlæg og meget meget mere. Vi står tilrådighed med faglært rådgivning, hvis du har spørgsmål. Klik her for at gå direkte til VVS